Novosti

Autor Tema: antena sa vise satelita  (Posjeta: 527 vremena)

Offline Edo

• Owner
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 110
  • -Primio: 212
  • : 200
    • DREAMBOX-ZONE
antena sa vise satelita
« u: Travanj 04, 2018, 17:09:14 »
Da li je izvodljivo na anteni od 85cm postaviti ovakav nosac za 4 lnb
Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Molimo You are not allowed to view links. Register or Login ili You are not allowed to view links. Register or Login.

Recimo da hvatam 13e, 19,2e, 16e, 1.9e

Antena mi je ovakva
Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Molimo You are not allowed to view links. Register or Login ili You are not allowed to view links. Register or Login.

Offline zoranbrezo

• Administrator
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 0
  • -Primio: 56
  • : 105
Odg: antena sa vise satelita
« Odgovori #1 u: Travanj 04, 2018, 18:34:52 »
Ja sam imao takav nosac, ali na anteni 100cm, 13, 16, 19, 0.8. sateline. Za 85 cm nisam siguran.

Offline biha

• Prijatelj foruma
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 1
  • -Primio: 1
  • : 10
« Odgovori #2 u: Travanj 04, 2018, 18:39:14 »
 :deda: Ako mozes da nabavis ovakav mulltifed nosac LNB onda je sve moguce!!

a:0:{}

Offline suca

• Owner
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 103
  • -Primio: 180
  • : 383
    • CCcam Free Forum
« Odgovori #3 u: Travanj 05, 2018, 17:24:45 »
Mozda i uspijes napraviti gledaj da ti bude centralni 13e

Offline mika

• Uploader
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 0
  • -Primio: 2
« Odgovori #4 u: Travanj 16, 2018, 07:55:35 »
malo sam se zabavlao da vidim kako funkcionira kombinacija 13e+16e+19e+1.9e na tanjuru gibertini 85 cm i dosta je dobar signal na 1.9e. centralni satelit je hotbird 13e.

tanjur gibertini 85cm sa šinjom za triax,falcon tanjure.

tordijal T-90 multifeed 5w,0.8w,1.9e,4.8e,9e,13e,16e,19.2e,23.5e

VU UNO 4K openATV 6.1
VU ZERO 4K openATV 6.2
GI Xpeed lx class s2 openATV 6.1
SPAUN sparos HD DVB-T(2)/DVB-S(2) Analyzer

Offline zikazile

• Member
  • *
  • HVALA
  • : 1
« Odgovori #5 u: Veljača 12, 2019, 18:49:25 »
pozdrav.
moze li na anteni precnika 90cm koji ima lnb sa dve glave za satelit 13e i 16e da se doda jos 1 lnb za 1.9e.sta je potrebno ako moze ovo da se postavi.hvala unapred.

Offline Lav

• Owner
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 113
  • -Primio: 181
  • : 212
« Odgovori #6 u: Veljača 12, 2019, 20:29:34 »
može koliko hoćeš , potrebna ti je diseqc 1.0 ili 1.1 sklopka 2-4----- ulaza, tj sve što ima u postovima iznad

Offline zikazile

• Member
  • *
  • HVALA
« Odgovori #7 u: Veljača 13, 2019, 10:27:23 »
prijatelju samo mi kazi jos ovo lnb koji sad imam za dva satelita 13 i 16e on je fabricki povezan iznutra hermeticki.
kako sa da postavim jos jedan to mi nije jasno mislim na povezivanje.hvala unapred.

Offline zikazile

• Member
  • *
  • HVALA
« Odgovori #8 u: Veljača 13, 2019, 10:32:20 »
da pojasnim lnb ima disec sklopku u sebi za dva satelita.a sad kad dodam jos jedan lnb i kupim diseqc kako da povezem to mi nije jasno.

Offline Lav

• Owner
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 113
  • -Primio: 181
  • : 212
« Odgovori #9 u: Veljača 13, 2019, 10:53:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
da pojasnim lnb ima disec sklopku u sebi za dva satelita.a sad kad dodam jos jedan lnb i kupim diseqc kako da povezem to mi nije jasno.

taj monoblock (vjerovatno totalov) se povezuje tako što ćeš poslije u postavkama resivera kada uključiš diseqc mode 1.1 za njega postaviti za oba satelita i 16 i 13 input koji odabereš na diseqc sklopki a da se odma nadovežem i na tvoj drugi post , lnb za astru dodje sa kontra strane od hb-a tj do 16e ili gledano od strane antene-LIJEVO.

najbolja opcija bi ti bila nosač kao gore sa slike i na njega uni lnb-ovi pa ih redaš koliko ti sklopka ima ulaza

Tagovi: