Novosti

Autor Tema: optibox hd evo i iptv.  (Posjeta: 592 vremena)

Offline JadraN

• Moderator
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 0
  • -Primio: 1
  • : 54
  • Sat_TV IPTV
    • https://www.facebook.com/satiptvkanali?ref=bookmarks
Odg: optibox hd evo i iptv.
« Odgovori #20 u: Veljača 26, 2019, 18:43:01 »
evo  da se ja ukljucim na ovu temu iptv vrlo odlicno radi na evo had resiver licno koristim vec 2 godine i mogu rec odlicno radi ,normalno s dobrom iptv listom
Neznam sta pricam al znam da je ISTINA.

Offline baxmax

• Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 0
  • -Primio: 0
« Odgovori #21 u: Veljača 26, 2019, 21:03:39 »
ja 4 godine koristio.. i kod većih lista (šteka radi procesora)..rješenje je napraviti pored te liste, copy-paste u dreambox edit programu kanale prema želji do 100kanala (ja imam nekih 5-6000+7000filmova što je ukupno oko 15.000 i radi toga šteka).
listu koju sma koristio od lika je imala nekih 50tak i ferceralo iptv brzo.. ovo je radi rama..
kako imam samsung tv smart 55nu na njemu sam smart iptv kupio 5eur i radi daleko brže, otvara brže i nema problema, em su kanali razdvojeni po zemljama...

što se tiče OTTO-a
prvo napraviš račun
Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Molimo You are not allowed to view links. Register or Login ili You are not allowed to view links. Register or Login.
  i kada udejs, uplodiraš listu, izabereš uređaj (tvoj taj na kojem je aplikacija), uplodiraš i ista se prenese na tv i gledaš filmove.. nije kao smart iptv ali je ok.. mislim da možeš i na grundigu.. kontaktiraj najbolje direktno  info@siptv.app i pitaj da li podržavaju tvoj model..
a:0:{}

Offline zikazile

• Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 1
  • : 1
« Odgovori #22 u: Veljača 27, 2019, 17:41:16 »
pozdrav.
prijatelju zanima me ovo sto si napisao iptv 5 evra kad platis za smart tv jel to jednom se plati taj iznos ili svaki mesec.
drugo ako je samo jednom moze li na bilo koji smart tv.hvala unapred.

Offline Lav

• Owner
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 139
  • -Primio: 192
  • : 212
« Odgovori #23 u: Veljača 27, 2019, 20:33:18 »
5 eura mjesec je još dobra cijena  za iptv ako je stabilan, inače se kreće 50 eura i više za pola godine

Offline satelittv

• Moderator
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 11
  • -Primio: 5
  • : 2
« Odgovori #24 u: Veljača 27, 2019, 23:21:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pozdrav.
prijatelju zanima me ovo sto si napisao iptv 5 evra kad platis za smart tv jel to jednom se plati taj iznos ili svaki mesec.
drugo ako je samo jednom moze li na bilo koji smart tv.hvala unapred.

Ovo 5,49 EUR je samo aktivacija mac adrese na tvom televizoru (ti je jednokratno)
Nema nikakve veze sa pretplatom za IPTV kanale

"Smart IPTV aktivacija

Smart TV i podržani uređaji mogu se aktivirati nakon jednokratne naknade od 5,49 EUR za svaki TV / uređaj.

Da biste izbjegli kašnjenja u aktivaciji, nema potrebe čekati da istekne probna verzija ako vam sve odgovara. Pomoću donje ploče aktivirajte svoj TV / uređaj odmah, u automatskom načinu rada. Nakon isteka probnog razdoblja, popis za reprodukciju bit će uklonjen (izgubljen) s TV-a / uređaja kao i s poslužitelja.

Jako važno! NEMOJTE platiti ako nemate kanale za korištenje s aplikacijom (nijedan kanal ne posjeduje aktivacijsko plaćanje) ili ako nešto ne radi za vas, jer plaćanje neće riješiti niti jedan od ovih problema. I nećete biti vraćeni ako to učinite.

NE KANALI imaju aktivaciju, morate dodati svoje. Nema informacija o tome gdje možete dobiti radni popis za vaše potrebe. Nemojte pitati o kanalima čak i ako aktivirate svoj uređaj."

google prevod za aktivaciju sa navedene stranice

:drinks:

Offline zikazile

• Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 1
  • : 1
« Odgovori #25 u: Veljača 28, 2019, 12:19:54 »
hvala na odgovor prijatelju puno pozdrava.

Tagovi: