Novosti

Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Listopad 17, 2019, 01:19:49

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Prijatelji foruma

Najnoviji Postovi

Članova
  • Ukupno Članova: 4719
  • Latest: bobic75
Stats
  • Ukupno Postova: 22650
  • Ukupno Tema: 7594
  • Online Today: 40
  • Online Ever: 304
  • (Veljača 11, 2017, 02:43:23)
Korisnika online
Users: 0
Guests: 33
Total: 33
33 Gostiju, 0 Korisnika

Autor Tema: Dinobot4K+ - ima li tko iskustva  (Posjeta: 65 vremena)

Offline Lucijan K

• Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 0
  • -Primio: 0
Dinobot4K+ - ima li tko iskustva
« u: Listopad 08, 2019, 10:17:47 »
Nalazim se u finishu odluke o kupnji Dinobot 4K+. Godinama koristim DMHD800SE /Sunray) i mislim da je odslužio, da ne može pratiti IPTV - satelit je uredan i dalje. Uočio sam da je i slika s IPTV-a bolja na DM nego li na TV Boxu s puno, puno jačim procesorom i ostali. Koristim OpenPli i tu se snalazim. Ako netko ima iskustva s Dinobotom 4K+ (SE nisam nigdje našao, osim u opisu na stranicama proizvođača) ili "slikom" koja ga prati OpenATV - da da neku preporuku, odnosno sa slikom (ne znam za alternative): je li više-manje slično kao image E2 u kojoj se snalazim tj. nađu li se lako famozna mjesta var/etc i etc/enigma2 kako bih ih popunio s onim što se ovdje stavi za ugodan rad prijamnika. Hvala :brmbrm:

Offline željo1981

• Administrator
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 59
  • -Primio: 19
  • : 25
  • Smrt fašizmu tehnika narodu
Odg: Dinobot4K+ - ima li tko iskustva
« Odgovori #1 u: Listopad 08, 2019, 17:50:33 »
Zdravo Lucijan.
Nemam iskustva sa tim resiverom ali po ovom što vidim radi se o "Hybrid UHD 4K" modelu što u prevodu znači da imaš opciju odabira u radu između Androida(najćešće kod ovog modela 7.0 OS) I Enigma 2 što znači da možeš IPTV listu koristit na Android OS-u a s druge strane možeš se prebacivati na Enigmu kad gledaš satelit.Budući da si rekao da već imaš iskustvo u radu sa DM modelima onda neće bit problema pretpostavljam.Nisam koristio navedeni model ali pretpostavljam da su te putanje iste ovisno o imidžu koji instaliraš.Open ATV  imidž čini mi se da konfiguracijske datoteke idu na putanju "usr-keys" ostali većina ih ide na "etc-tuxbox-config".
Vujo@1981

Tagovi: