Novosti

Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Studeni 17, 2019, 01:33:09

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Prijatelji foruma

Najnoviji Postovi

Članova
  • Ukupno Članova: 4745
  • Latest: magarac
Stats
  • Ukupno Postova: 22828
  • Ukupno Tema: 7629
  • Online Today: 86
  • Online Ever: 304
  • (Veljača 11, 2017, 02:43:23)
Korisnika online
Users: 1
Guests: 78
Total: 79
78 Gostiju, 1 Korisnik

Tema : f5s

Autor Tema: f5s  (Posjeta: 559 vremena)

Offline sasa

• Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 7
  • -Primio: 1
f5s
« u: Listopad 05, 2014, 23:13:33 »
Pozdrav imam Problem sa f5s , kupio sam ga u Bosni i  sve je bilo ok dok  nisam pokusao da prikljucim motor.  Dok sam prikljucovao motor ( u cemu nisam uspio)  nesto sam poremetio tako da sad programi koji su bili pohranjeni sad nerade nego kad ih ukljucim stoji invalid program search again. Ja sam isao na pretragu satelita i uspio sam naci skoro sve ali sam morao ih naci izmedju 1000 programa cudno je i kad idem na novu pretragu resirev nadje sve one programe koji su i ranije bili tu ali oni nerade, i nadje nove duple po nekolilo neki rade neki nerade najveci mi je Problem nema kompletne bundeslige i sport hd.siguran sam da sam antenu dobro okrenuo jer sam probao i drugi resiver na astru . Ako ima neko ideju kako bi mogao da vratim sve kako je bilo bio bih mu puno zahvalan

a:0:{}

Offline suca

• Owner
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 124
  • -Primio: 185
  • : 383
    • CCcam Free Forum
Odg: f5s
« Odgovori #1 u: Listopad 06, 2014, 00:07:54 »
Sa tim resiverom je tesko podesiti motor DiSEqC1.2 jer motor bjezi u jednu stranu ako nemas preglednost na antenu onda je belaj, najbolje ti je podesi na opciju USALS, evo ti link za podesavanje Latitude i Longitude
Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Molimo You are not allowed to view links. Register or Login ili You are not allowed to view links. Register or Login.
  kada ustelis motor tad vidi dali ti rade ti kanali, memorija tog resivera je 5000 kanala.

Offline sasa

• Member
  • *
  • HVALA
« Odgovori #2 u: Listopad 06, 2014, 21:10:58 »
Haj, hvala ti za tvoju pomoć.
Jas am zasad odustao od Å¡telovanja motora, jer moram priznati počeo sam  se u neÅ¡to petljati  o čemu nemam veze, moram prvo da se malo bolje informiÅ¡em o toj temi pa ću opet probat ili ću probat sa dva LNB-a možda to ide lakÅ¡e , a meni inače treba samo Astra I Eutelsat.
Meni je sad prioritet da riješim ovo sa programima koji mi nerade , jer ja kad sam kupio resiver programi su bili tako poredani da idu prvo SKY Sport HD 10 programa ( naravno nisu svi bili uvijek uključeni , ali napr. Kad je liga šampiona onda su na svi tim programima utakmice), onda su dolazili programi Bundeslige 6 programa ( isto bili uključeni kad je bundesliga) , a onda ostali SKY programi.
Sad je isti takav redoslijed koliko god puta ja pretraživao satelit ponovo isti je redosljed, samo sad ti programi nerade sa izuzetkom ORF HD 1 I ORF HD2 oni rade. Kod ostalih programa stoji “invalid program search again“ ili da nema signala , a kad naÄ‘em signal nedoÄ‘e slika nego  „invalid program search again”.
Ja sam sad našao većinu tih programa – duplikata (jer sad iste programe imam po nekoliko puta) među Španskim I Francuskim programima ali ih nisam našao sve.
Ja mislim das am pogriješio u postavkama u resiveru , jer ja sam postavke promijenio , a onda išao na novo traženje satelita (promjenio sam I vrijeme neznam dali to ima veze ).
Evo jedan primjer možda ćeš vidjeti na njemu vidjeti grešku:
SKY Sport HD 1  ( stari koji sad neradi )
ASTRA
LNB Frequenz  Universal 9750 -10750
Transporder (162/262) 11915 H 27500
DISEgC1.O  Deaktiviran
DISEgC1.1  Deaktiviran
Motor ugašen
Jačina 90%
Kvalitet 76%

SKY Sport HD 1 (  novi koji radi)
ASTRA
LNB Frequenz  Universal 9750 -10750
Transporder (201/262) 12064 H 27500
DISEgC1.O  Deaktiviran
DISEgC1.1  Deaktiviran
Motor ugašen
Jačina 90%
Kvalitet 76%

Kod instalacije antene stoji :
017.30E
44.00N

Puno hvala unaprijed

Offline suca

• Owner
  • Member
  • *
  • HVALA
  • -Dao: 124
  • -Primio: 185
  • : 383
    • CCcam Free Forum
« Odgovori #3 u: Listopad 07, 2014, 15:17:36 »
Probaj sa drugom listom kanala, skini ovu moju stara je ali rade na njoj skayevi sport
Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Molimo You are not allowed to view links. Register or Login ili You are not allowed to view links. Register or Login.
samo da ti napomenem da sky 1 sport hd i sky 2 uvjek rade a ostali se ukljucuju samo kada ima utakmica, a evo ti i frekfencije od skaya
, evo ti i Upustvo za postavljanje liste kanala za skybox

Offline sasa

• Member
  • *
  • HVALA
« Odgovori #4 u: Listopad 07, 2014, 22:56:31 »
Super hvala, skonto sam Å¡ta trebam radit.

Prije nego Å¡to uradim update možda je glupo pitanje ali bolje da pitam  sapat , imali ova lista programa veze sa softverom u resiveru , jer kako možeÅ¡ prepostaviti ja sam konektovan na server od ovog čovjeka u BiH i kod njega imam preplatu?

Molim te pogledaj ovu listu programa
to je koja je bila u mom resiveru , uporedio sam je sa tvojom i primjetio sam da su na njoj pogrami na satelitu ASTRA 1C,1E,1F,1 a u tvojoj listi su na satelitu ASTRA 3A ,  jer ako je ova lista uredu rado bih stavio nju stim Å¡to bih izbriasao sve programe koji me ne zanimanju....

Puno ti hvala , dugujem piće  :drinks:

Tagovi: